Airmax Internet Opinie Karpacz - ultraszybki światłowód, internet stacjonarny i radiowy dla domu i firmy

Internet w Karpaczu

Drodzy klienci z Karpacza oraz okolic. Sieć AirMAX przygotowała dla Państwa specjalną ofertę internetową. NeoConnect to szybki i niezawodny dostęp do sieci po najniższych cenach. Usługa posiada bardzo wiele zalet; między innymi jest bardzo przejrzysta i można ją łatwo dopasować do własnych potrzeb. Dzięki niej otrzymujecie Państwo także nielimitowany dostęp do internetu. Oznacza to, że każdy może ściągać dowolną ilość plików bez obaw o szybkość łącza, która zawsze pozostanie taka sama. Przed podpisaniem umowy klient może zdecydować o jej długości oraz wybrać jedną z prędkości internetu, które zaczynają się od 16 Mb, a kończą aż na 300 Mb. Dodatkowo każdy klient otrzymuje w cenie abonamentu konto pocztowe oraz możliwość zamieszczenia własnej strony www na naszych serwerach. Tani internet Karpacz oferowany przez sieć AirMAX jest najlepszą opcją w regionie.

Taryfa 24 Mb 48 Mb 96 Mb 150 Mb 300 Mb 900 Mb
Globalny adres IP, konto pocztowe oraz hosting WWW w cenie abonamentu!
Umowa 36 m-cy
Firmy/Stali klienci
od 44 pln od 47 pln od 53 pln od 56 pln od 59 pln od 65 pln
Umowa 24 m-cy od 52 pln od 55 pln od 58 pln od 63 pln od 69 pln od 72 pln
Umowa 12 m-cy od 60 pln od 66 pln od 69 pln od 72 pln od 79 pln od 83 pln
Prędkość od/do 24/4 Mbps 48/6 Mbps 96/10 Mbps 150/12 Mbps 300/15 Mbps 900/30 Mbps
Koszt aktywacji
(koszt urządzeń)
tel. tel. tel. tel. tel. tel.
Podane przykładowe ceny są cenami netto. Podatek VAT wynosi 23%.

Airmax Internet Światłowodowy Karpacz Opinie bez limitu danych o stałej prędkości bez względu na porę dnia i ilość użytkowników.

Łącze światłowodowe z firmy AirMAX w Karpaczu i okolicach – jednakowa prędkość o każdej porze dnia, bez względu na ilość podłączonych urządzeń

W miejscowości Karpacz jest już dostępny bezprzewodowy internet światłowodowy AirFiber, który pozwala na korzystanie z rzeczywiście bezkonkurencyjnych prędkości, zbliżonych do parametrów kablowego światłowodu albo nawet wyższych. Przeczytać możemy o przesyłaniu danych z prędkością na poziomie minimum... 15 Gb!

Czołowym dostawcą tej rewolucyjnej technologii w miejscowości Karpacz jest AirMAX – polski operator, który od ponad dekady dostarcza stacjonarny internet dla użytkowników domowych i biznesowych. Oprócz technologii tradycyjnego, kablowego łącza światłowodowego, podłączanego techniką napowietrzną lub techniką przepustów podziemnych, firma AirMAX oferuje bezprzewodowy światłowód pod nazwą AirFiber. W przeciwieństwie do tradycyjnego łącza światłowodowego kablowego, AirFiber jest w zasadzie bezawaryjny. Wykluczenie kabli przekłada się na stuprocentową odporność łącza na czynniki zewnętrzne i zniszczenia mechaniczne oraz bezproblemowy montaż - dla każdego. Zainstalowanie usługi AirFiber nie wymaga zlecania przekopów, które narażają użytkowników na nierzadko ogromne koszty. Warto też pamiętać, że wiszące kable psują estetykę domu i ogrodu.

AirFiber to światłowód bez limitów danych, oferujący taką samą prędkość łącza o każdej porze dnia - bez względu na ilość podłączonych urządzeń, dostępny w klasycznej wersji na abonament oraz w odmianie przedpłaconej, czyli bez wiązania się z operatorem umową.

Głównym elementem światłowodu AirFiber jest nowatorski router AirMAX Internet Fiber, pozwalający na sprawne podłączenie do sieci wielu urządzeń.

Internet PrePaid Karpacz - (internet bez umowy)

Jeśli zastanawiacie się Państwo w jaki sposób zminimalizować koszty związane z dostępem do internetu, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą Internet PrePaid Karpacz - internet bez umowy. Tylko u nas możecie Państwo wykupić dostęp do sieci na dowolną ilość dni bez konieczności wiązania się długoterminową umową. Aby korzystać z opcji Internet Prepaid nie trzeba posiadać linii telefonicznej, usługa Prepaid jest automatycznie synchronizowana poprzez router z naszymi serwerami i gotowa do korzystania. Dzięki Internet PrePaid Karpacz otrzymują Państwo wolność wyboru dostępu do internetu w dowolnych dla siebie dniach.

czas trwaniaopłata
1 dzień8,00 zł brutto
7 dni31,00 zł brutto
14 dni58,00 zł brutto
30 dni96,00 zł brutto
4 miesiące318,00 zł brutto

Airmax Internet Karpacz - zasięg

W celu ułatwienia podjęcia przez Państwa decyzji odnośnie oferowanych usług internetowych, przygotowaliśmy specjalną promocję, z której może skorzystać każdy zainteresowany. Przez okres jednego miesiąca udostępniamy bez żadnych opłat dowolną usługę internetową - NeoConnect lub Internet PrePaid Karpacz. Przekonaj się już dziś, która z nich jest bardziej odpowiednia dla Twojej działalności.

Zasięg szybkiego, taniego internetu obejmuje całe miasto Karpacz, oraz następujące miejscowości:

Barcinek, Borowice, Bukowiec, Cieplice Śląskie-Zdrój, Dąbrowica, Dziwiszów, Głębock, Grabary, Jelenia Góra, Jeżów Sudecki, Karpacz, Karpniki, Komarno, Kopaniec, Kostrzyca, Kowary, Krogulec, Kromnów, Łomnica, Mała Kamienica, Marczyce, Miłków, Mysłakowice, Piastów, Piechowice, Podgórzyn, Przesieka, Radomierz, Rybnica, Sobieszów, Sosnówka, Staniszów, Stara Kamienica, Strużnica, Szklarska Poręba, Ściegny, Wilkowyja, Wojanów, Wojcieszyce, Zachełmie,

Operator Ultraszybkiego Internetu Airmax

ul. Xawerego Dunikowskiego 16c, 46-020 Opole

Strona internetowa firmy: airmax.pl, Telefon do biura: 71 717 70 530

Internauci wybierają nas!

Klienci są w naszej firmie wyznacznikiem wszystkich działań. Dlatego robimy, co w naszej mocy, żeby czas spędzony z nami był zgodny z ich oczekiwaniami. Robimy, co w naszej mocy, aby tworzone usługi gwarantowały wyśmienitą rozrywkę, a nasza ekipa była zawsze otwarta na potrzeby klienta, łatwo dostępna i odpowiednio przeszkolona. Cieszymy się, że zarówno konsumenci, jak i klienci biznesowi zauważają i doceniają nasze podejście oraz polecają naszą ofertę osobom ze swojego otoczenia. I mamy tego potwierdzenie! Wasze komentarze są dla nas kluczową informacją zwrotną i najskuteczniejszą motywacją do ciągłego rozwoju, a Wasze zadowolenie z usług - najlepszą wizytówką firmy. Wiedzcie też, że każda, otrzymana sugestia jest dla nas istotna, więc zostaje szczegółowo przeanalizowana i przyczynia się do nieustannego wzmacniania jakości oferty i obsługi. Bardzo dziękujemy Wam za zaufanie, którym darzycie naszą markę - Airmax Internet - od tak długiego czasu.

Telewizja w Internecie i najlepsze serwisy multimedialne

Superszybki internet Airmax zapewnia także dostęp do najlepszych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja w Internecie – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.

Internet z TV zamówisz za pośrednictwem dostępnych w sieci dostawców usług multimedialnych. Dostępne pakiety posiadają zróżnicowany zakres stacji i zróżnicowane treści. Z tego powodu powinno się przed zawarciem umowy obligatoryjnie poznać warunki wybranego dostawcy multimediów. Powinny tam być zawarte szczegóły dotyczące dostępnych w ofercie pakietów, długości współpracy, oferowanych kanałów, a także szczegóły dotyczące ewentualnej promocji.

Internet z TV Airmax to nie tylko bezproblemowa transmisja danych - bez względu na rozmiary plików, ale także maksymalna stabilność usług, praktycznie niemożliwa do osiągnięcia w Internecie mobilnym.

Jeżeli chcesz zyskać dostęp do szerokiej oferty serwisów multimedialnych, w tym Facebooka i YouTuba, odezwij się do nas, a przedstawimy Ci szczegóły oferty.

Pamiętaj – w celu osiągnięcia prędkości min. 100 Mb, sugerujemy nabyć wysokiej jakości router z portem gigabitowym i szybszym.

Superszybki, nielimitowany Airmax Internet to brak zmartwień przesyłaniem i odbieraniem plików, możliwość oglądania filmów online w najwyższej jakości, stały dostęp do platform multimedialnych oraz zawsze wysoka stabilność. W porównaniu do łącza na smartfonie, otrzymujesz superszybki Airmax Internet, niezależnie od obciążenia sieci czy aury za oknem. Airmax Internet oferuje dostęp do Internetu naprawdę pozbawiony ograniczeń. Oglądasz największe, kinowe hity, kibicujesz piłkarzom oraz transferujesz nawet duże pliki bez żadnych limitów - na paru urządzeniach równocześnie. Nie musisz wyczekiwać na załadowanie stron czy wiecznie ponawiać pobieranie lub wysyłanie danych. Airmax to idealna opcja Internetu dla domu oraz dla przedsiębiorstw. Dostęp jest możliwy w każdym pomieszczeniu w mieszkaniu czy w biurowcu. Zacznij swoją przygodę z superszybkim Internetem Airmax Internet w miejscowości Karpacz. Zachęcamy do kontaktu, żeby poczuć wszystkie korzyści. Przetestuj możliwości Internetu Airmax – bezpłatnie i niezobowiązująco w przestrzeni prywatnej lub w siedzibie firmy przez cały miesiąc.

W trakcie ostatnich 10 lat niczym nieograniczony dostęp do wirtualnego świata stał się dla młodzieży i dorosłych czymś do tego stopnia zwykłym, że bardzo trudno w obecnych czasach chociażby wyobrazić sobie biznes oraz wolny czas bez chociaż kilku minut dziennie w sieci. Dzięki ciągłemu połączeniu z Internetem, możliwa jest bezproblemowa komunikacja z każdym zakątkiem globu, udostępnianie różnych plików czy też rozwijanie hobby. Technik połączenia z e-światem jest jednak co najmniej kilka, również w miejscowości Karpacz. Decyzja, co wybierzemy zależy w dużej mierze od wymogów konsumenta czy przedsiębiorcy oraz od wykonanej infrastruktury sieciowej. Zazwyczaj osoby nieorientujące się w tematach technicznych, mają problem z dobraniem właściwego łącza oraz pozostają nieświadome tego, jaka forma łączności może sprostać ich unikalnym potrzebom. Z tego powodu warto rozważyć naszą ofertę – Airmax Internet gwarantuje klientowi sprawny i efektywny dobór idealnie dopasowanej formy połączenia z Internetem z uwzględnieniem wskazanej lokalizacji – w tym także dla miejscowości Karpacz. Dodatkowo u nas masz szansę porównania: szybkości i stabilności łączy, wysokości abonamentów, długości trwania umowy oraz aktualnych promocji u rozmaitych przedstawicieli.

Superszybki internet Airmax zapewnia także dostęp do najlepszych rozwiązań multimedialnych, jak telewizja w Internecie – z możliwością wyboru dogodnego pakietu.Nasza firma jest operatorem sieci internetowej. Oferowane usługi świadczymy na terenie miejscowości Karpacz. W ramach prowadzonej działalności dostarczamy łącze symetryczne o ponadprzeciętnej przepustowości, a dodatkowo także TV internetową oraz telefonię stacjonarną. Dokładamy wszelkich starań, by realizowane usługi internetowe były jak najbardziej przyjazne w użytkowaniu, dlatego oferujemy umowę na czas nieokreślony oraz przeprowadzamy aktualizację oferty dla każdego użytkownika - za darmo. Możesz zrezygnować ze współpracy kiedy chcesz. Użytkownicy, którzy używają naszego światłowodu, zyskują gratis publiczne IP, symetryczne łącza (wysyłanie danych z identyczną prędkością jak ich ściąganie) i bezpośrednie połączenie z wszystkimi sieciami na świecie. Użytkownicy naszego Internetu otrzymują także darmowy multiroom, kanały HD, 3D oraz intuicyjną w obsłudze nagrywarkę. Ponadto użytkownicy naszego Internetu, którzy zakupią telefonię stacjonarną, zyskują możliwość darmowych rozmów w sieci (w godzinach wieczornych) oraz realizacji darmowych rozmów z zagranicą.

Zobacz, jak szybki może być Twój internet

Sieć AirMAX zapewnia swoim klientom profesjonalną pomoc w każdym zakresie, a zespół doświadczonych pracowników czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem sieci przez 24/h. Przekonaj się już dziś, jaką przyjemność daje superszybki internet bez limitu danych, a już nigdy nie będziesz chciał korzystać z usług innych dostawców sieciowych. AirMAX - z nami korzystanie z internetu jeszcze nigdy nie było tak przyjemne.

Uruchom bez opłat SPEED TEST i odkryj prędkość domowego lub firmowego Internetu.

Potrzebujesz Internetu w mieszkaniu bądź w biurze? Denerwuje Cię przedłużające się wyczekiwanie na wczytanie strony? Zwykle nie możesz obejrzeć żadnego klipu? Wykonaj bez opłat SPEED TEST i sprawdź, czy Twój ISP gwarantuje właściwą i co najważniejsze zgodną z postanowieniami umowy jakość downloadu i uploadu.

W aktualnej wersji masz ponadto możliwość włączenia SPEED TEST dla wskazanych komercyjnych VPN-ów na całej Ziemi.

Ponadto masz możliwość podzielenia się otrzymanymi wynikami ze innymi użytkownikami. Możesz także poznać statystyki wszystkich testów oraz pobrać plik z raportem ze SPEED TEST.

Pamiętaj, że każdy SPEED TEST skutkuje wydaniem prostego raportu z danymi na temat usługi internetowej.

Airmax Internet Opinie

4.66/5.00 - ilość ocen: 2760

© 2023 Airmax.pl